Олеся Житкова відвідала круглий стіл «Загрози втрати суверенітету Білорусі з боку РФ: міжнародний аспект»

16 Червня 2023

Авторка «Літопису Незламності» Олеся Житкова відвідала круглий стіл «Загрози втрати суверенітету Білорусі з боку РФ: міжнародний аспект», організований Радою зовнішньої політики «Українська призма» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На заході були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим, народний депутат та член міжфракційного депутатського об’єднання «За демократичну Білорусь» Вадим Галайчук, представник Об’єднаного перехідного кабінету Білорусі Валерій Ковалевський, член Координаційної ради білоруської опозиції Валерій Мацкевич, а також члени українського та білоруського громадянського суспільств, зокрема, директор Інституту світової політики Євген Магда та ін.

Учасники обговорили питання безпеки регіону в контексті перебування збройних сил рф на території Білорусі, загрози розміщення на території Білорусі російської ядерної зброї та варіанти міжнародної співпраці з метою протидії поглинення Білорусі росією. Підкреслювалося, що перебудова білоруської держави на демократичних засадах є стратегічно важливим завданням, оскільки після перемоги України це зменшить загрозу в майбутньому не лише для нашої країни, а й для сусідів.

Круглий стіл став першим у низці запланованих експертних заходів «Інкубатор політичного діалогу».
За підсумком обговорення буде створено роз’яснювальний та рекомендаційний документ для поширення серед зацікавлених осіб в українському політичному полі.

16 Червня 2023
30 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у 9-тій щорічній конференції "Білорусознавчі студії у 21 сторіччі"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у 9-тій ...
23 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у заході "Психологічний вплив війни: досвід військовослужбовців США та України"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у заході ...
20 Березня 2024

«Літопис Незламності» провів дискусію «Українка вчора та сьогодні: війна, родина, суспільство» до 140-й річниці українського жіночого руху

Багато українок на шляху професійної та особистої самореалізації хоча ...
26 Лютого 2024

В ірландському місті Корк відбувся марш і мітинг на підтримку України

24 лютого в ірландському місті Корк відбувся марш і ...