Олеся Житкова взяла участь у дискусійній панелі «33-тя річниця незалежності Білорусі: культурно-інформаційний фронт»

26 Липня 2023

Авторка «Літопису Незламності» Олеся Житкова взяла участь у дискусійній панелі «33-тя річниця незалежності Білорусі: культурно-інформаційний фронт», яку було організовано 23 липня Радою зовнішньої політики «Українська призма» (за підтримки Міжнародного фонду «Відродження») у білоруському хабі в Києві «Сустреча Хаб».

Поміж інших спікерів панелі, за модерування директора Програми російських і білоруських студій «Української призми», була Представниця з питань національного відродження Об’єднаного перехідного кабінету Білорусі Аліна Ковшик, директор Інституту світової політики Євген Магда, журналіст Press Club Belarus Аліна Рудзіна, керівник ГО «Сустреча» Юрій Федоренко, білоруський журналіст та музикант Ігор Палинскі, білоруська співачка Катерина Ваданосава, білоруський актор Євген Казакевіч.

Учасники обговорювали вплив проросійського режиму в Білорусі на розвиток культури, роль білоруського громадянського суспільства у збереженні ідентичності, українсько-білоруські взаємовідносини та їх перспективи.

Олеся Житкова, як представниця історичної агенції, подала стислий аналіз українсько-білоруської взаємодії у культурному полі, наголосила на необхідності популяризації знань з історії обох країн та навела приклади реалізації цього завдання. Спікери погодилися, що налагодження партнерства є необхідною умовою стабільності в Східноєвропейському регіоні, а розвиток культурної взаємодії зменшить шанси російської пропаганди на поширення шкідливих наративів.

26 Липня 2023
21 Вересня 2023

Олеся Житкова взяла участь у щорічному засіданні Усноісторичного клубу

Авторка «Літопису Незламності» Олеся Житкова взяла участь у щорічному ...
27 Серпня 2023

"Літопис Незламності" розпочав інформаційну кампанію "Зламай граблі історії"

Команда молодих українських істориків "Літопис Незламності" розпочала інформаційну кампанію ...
26 Серпня 2023

Галина Сафар'янс презентувала відомих українських художників на заході «Якби не українці»

Авторка історичної агенції «Літопис Незламності» Галина Сафар’янс презентувала відомих ...
26 Серпня 2023

Літопис Незламності провів бранч-лекцію до Дня Незалежності України

Літопис Незламності провів бранч-лекцію до Дня Незалежності України та ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *