Олеся Житкова взяла участь у дискусійній панелі «33-тя річниця незалежності Білорусі: культурно-інформаційний фронт»

26 Липня 2023

Авторка «Літопису Незламності» Олеся Житкова взяла участь у дискусійній панелі «33-тя річниця незалежності Білорусі: культурно-інформаційний фронт», яку було організовано 23 липня Радою зовнішньої політики «Українська призма» (за підтримки Міжнародного фонду «Відродження») у білоруському хабі в Києві «Сустреча Хаб».

Поміж інших спікерів панелі, за модерування директора Програми російських і білоруських студій «Української призми», була Представниця з питань національного відродження Об’єднаного перехідного кабінету Білорусі Аліна Ковшик, директор Інституту світової політики Євген Магда, журналіст Press Club Belarus Аліна Рудзіна, керівник ГО «Сустреча» Юрій Федоренко, білоруський журналіст та музикант Ігор Палинскі, білоруська співачка Катерина Ваданосава, білоруський актор Євген Казакевіч.

Учасники обговорювали вплив проросійського режиму в Білорусі на розвиток культури, роль білоруського громадянського суспільства у збереженні ідентичності, українсько-білоруські взаємовідносини та їх перспективи.

Олеся Житкова, як представниця історичної агенції, подала стислий аналіз українсько-білоруської взаємодії у культурному полі, наголосила на необхідності популяризації знань з історії обох країн та навела приклади реалізації цього завдання. Спікери погодилися, що налагодження партнерства є необхідною умовою стабільності в Східноєвропейському регіоні, а розвиток культурної взаємодії зменшить шанси російської пропаганди на поширення шкідливих наративів.

26 Липня 2023
26 Лютого 2024

В ірландському місті Корк відбувся марш і мітинг на підтримку України

24 лютого в ірландському місті Корк відбувся марш і ...
26 Лютого 2024

Іван Бездудний взяв участь у міжнародному воркшопі "Війна, наука та емоції: (не) проговорене"

21-22 лютого 2024 року експерт Літопису Незламності Іван Бездудний ...
19 Лютого 2024

"Літопис Незламності" підписав меморандум про співпрацю з Київським університетом імені Бориса Грінченка

19 лютого історична агенція "Літопис Незламності" заключила меморандум про ...
15 Лютого 2024

"Розпусне середньовіччя та сучасні sex комплекси" - "Літопис Незламності" провів пікантні лекції та благодійний аукціон

"Розпусне середньовіччя та сучасні sex комплекси" - захід до ...