Олеся Житкова взяла участь у дискусійній панелі «33-тя річниця незалежності Білорусі: культурно-інформаційний фронт»

26 Липня 2023

Авторка «Літопису Незламності» Олеся Житкова взяла участь у дискусійній панелі «33-тя річниця незалежності Білорусі: культурно-інформаційний фронт», яку було організовано 23 липня Радою зовнішньої політики «Українська призма» (за підтримки Міжнародного фонду «Відродження») у білоруському хабі в Києві «Сустреча Хаб».

Поміж інших спікерів панелі, за модерування директора Програми російських і білоруських студій «Української призми», була Представниця з питань національного відродження Об’єднаного перехідного кабінету Білорусі Аліна Ковшик, директор Інституту світової політики Євген Магда, журналіст Press Club Belarus Аліна Рудзіна, керівник ГО «Сустреча» Юрій Федоренко, білоруський журналіст та музикант Ігор Палинскі, білоруська співачка Катерина Ваданосава, білоруський актор Євген Казакевіч.

Учасники обговорювали вплив проросійського режиму в Білорусі на розвиток культури, роль білоруського громадянського суспільства у збереженні ідентичності, українсько-білоруські взаємовідносини та їх перспективи.

Олеся Житкова, як представниця історичної агенції, подала стислий аналіз українсько-білоруської взаємодії у культурному полі, наголосила на необхідності популяризації знань з історії обох країн та навела приклади реалізації цього завдання. Спікери погодилися, що налагодження партнерства є необхідною умовою стабільності в Східноєвропейському регіоні, а розвиток культурної взаємодії зменшить шанси російської пропаганди на поширення шкідливих наративів.

26 Липня 2023
30 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у 9-тій щорічній конференції "Білорусознавчі студії у 21 сторіччі"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у 9-тій ...
23 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у заході "Психологічний вплив війни: досвід військовослужбовців США та України"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у заході ...
20 Березня 2024

«Літопис Незламності» провів дискусію «Українка вчора та сьогодні: війна, родина, суспільство» до 140-й річниці українського жіночого руху

Багато українок на шляху професійної та особистої самореалізації хоча ...
26 Лютого 2024

В ірландському місті Корк відбувся марш і мітинг на підтримку України

24 лютого в ірландському місті Корк відбувся марш і ...