Під синьо-жовтим стягом: тисячний мітинг до річниці вторгнення рф в Ірландії

25 Лютого 2023
У річницю повномасштабного російського вторгнення, в центрі міста Корк (Ірландія) пройшов Український марш, який організувала авторка «Літопису Незламності» Олеся Житкова.

 

Марш нарахував близько тисячі учасників: українські волонтери, небайдужі ірландці та представники інших діаспор міста вирішили нагадати світу про безчинства московської орди.

«Ірландці сильно підтримують Україну, і до нас тут чудово ставляться. Це піднімає настрій, дякую!», – висловила подяку Житкова в коментарі місцевим ЗМІ.

На мітингу був присутній сенатор від партії «Фін Гел» Джеррі Баттімер, який згадав, як був в Україні перед війною спостерігачем за виборами, заявивши, що для європейців нова велика війна до 2022 року була чимось диким.

«Ми твердо стоїмо разом із народом України проти злочинної війни, незаконного вторгнення, і важливо, щоб ми на заході підтримували демократію, будучи солідарними з Україною», – заявив він.

Завершився марш мітингом, на якому хвилиною мовчання вшанували полеглих у війні. Болісну тишу тисяч людей порушив тільки маленький хлопчик, який скандував «Героям слава». Судячи з людей, які посміхалися йому (деякі крізь сльози), ніхто не заперечував.

Насамкінець українські активісти та представники місцевої влади виголосили промови про всеосяжну підтримку України.

25 Лютого 2023
30 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у 9-тій щорічній конференції "Білорусознавчі студії у 21 сторіччі"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у 9-тій ...
23 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у заході "Психологічний вплив війни: досвід військовослужбовців США та України"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у заході ...
20 Березня 2024

«Літопис Незламності» провів дискусію «Українка вчора та сьогодні: війна, родина, суспільство» до 140-й річниці українського жіночого руху

Багато українок на шляху професійної та особистої самореалізації хоча ...
26 Лютого 2024

В ірландському місті Корк відбувся марш і мітинг на підтримку України

24 лютого в ірландському місті Корк відбувся марш і ...