М.Е.Док (Linkos Group)
Linkos Group – провідна національна IT-компанія, розробник сучасних програмних рішень для цифровізації українського бізнесу. Заснована у 1999 році, першою на ринку України запропонувала сервіси електронного документообігу та звітності. Це в той час, коли комп'ютер був тільки у головбуха, а поняття «електронний документ» викликало щонайменше скептичну настороженість.
Розробки компанії Linkos Group були відзначені нагородою «Вибір року 2019» та посіли топові місця у рейтингу кращих рішень для бізнесу за версією журналу «Бізнес» у 2020 році. Партнерська мережа компанії складає понад 650 партнерів та є найбільшою в Україні.
«Полум’яні»
«Полум‘яні» – вогник української свідомості. Молодіжна спільнота, онлайн-журнал, що займається дослідженням історичних подій, біографії знаних і маловідомих українських особистостей, популяризують культуру у форматі конференцій, дописів і відео, сприяють становленню національної громадянської відповідальності серед читачів.
«Психологи на війні»
ГО «УАПТ» – це професійне об’єднання психотерапевтів, бізнес-тренерів, тренерів особистісного розвитку, психологів, психіатрів та лідерів балінтовських груп.
Займаються тренінгами, психотерапією, проведенням балінтовських груп, організацією навчання, конференцій та семінарів.
У даний час члени організації, а також понад 25 залучених ними психотерапевтів працюють у проєкті «Психологи на війні». Цей проєкт проводиться на деокупованих територіях Київської та Запорізької областей.
Підтримка проєкту надається у рамках фонду USAID.
«Херсонські голоси»
«Херсонські голоси» – це проєкт відомої телеведучої телеканалу СТБ Тетяни Висоцької, уродженки Асканії-Нової на Херсонщині.
Метою проєкту стало нагадати світу «як це, коли #ХерсонцеУкраїна», підтримати людей, аби окупанти не змогли позбавити їх голосу та змусити відчувати себе ізольованими від решти українців. Проєкт надав можливість безпечно для очевидців публікувати правдиві свідчення про події та явища на тимчасово окупованій Херсонщині, особистий досвід, прояв своєї патріотичної позиції, говорити про колабораціонізм та пристосуванців, адже всі історії публікуються анонімно, без імен та власних назв.
Тетяна Висоцька мінімально втручається в розповіді людей, аби краще відчувалися почуття та емоції. В майбутньому ці свідчення можуть стати історичним джерелом.
Громадський просвітницький проект «LIKБЕЗ. Історичний фронт»
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».

Партнери