«Літопис Незламності» взяв участь у пресконференції Українського павільйону на 60-й Венеційській бієнале

26 Січня 2024

«Літопис Незламності» взяв участь у пресконференції Українського павільйону на 60-й Венеційській бієнале, що відбулася 25-го січня у Музеї Ханенків. Було представлено проєкт «Плетіння сіток», який представлятиме Україну на цьогорічній виставці у Венеції.

Тема цьогорічної Венеційської бієнале — «Іноземці скрізь». Автори проєкту Катерина Бучацька, Лія Достлєва, Андрій Достлєв, Даніїл Ревковський, Андрій Рачинський та Олександр Бурлак розповідають про особливості історичного досвіду українців через персональні досвіди війни. Він має глибокий сенс, адже представляє Україну сильною, витривалою, різною, але об’єднаною єдиною метою – дати відсіч ворогу.

Участь також взяли т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв та комісар павільйону Тарас Шевченко, які розповіли про реалізацію проєкту та підтримку держави.

В умовах війни необхідно говорити про Україну на всіх міжнародних платформах та заходах, адже суспільство почало втомлюватися від подій в нашій державі. Дані роботи покликані показати наш досвід та представити себе як частину європейської культури.

26 Січня 2024
30 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у 9-тій щорічній конференції "Білорусознавчі студії у 21 сторіччі"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у 9-тій ...
23 Квітня 2024

Олеся Житкова взяла участь у заході "Психологічний вплив війни: досвід військовослужбовців США та України"

Експертка "Літопису Незламності" Олеся Житкова взяла участь у заході ...
20 Березня 2024

«Літопис Незламності» провів дискусію «Українка вчора та сьогодні: війна, родина, суспільство» до 140-й річниці українського жіночого руху

Багато українок на шляху професійної та особистої самореалізації хоча ...
26 Лютого 2024

В ірландському місті Корк відбувся марш і мітинг на підтримку України

24 лютого в ірландському місті Корк відбувся марш і ...